Dyżur wakacyjny

Drodzy Rodzice

W związku z sytuacją epidemiczną w bieżącym roku w okresie wakacyjnym nie będzie możliwości łączenia dzieci z różnych placówek, a co za tym idzie nie będą organizowane dyżury. Każde przedszkole będzie  pracowało tylko z dziećmi zapisanymi do danej placówki.

Aby    zapewnić  pobyt dziecka tylko w macierzystej placówce przedszkole czynne będzie cały miesiąc sierpień.

W lipcu planujemy zrobić przerwę, aby  pracownicy mogli wykorzystać  urlopy wypoczynkowe. ( Jeśli jednak  ktoś nie będzie mógł zapewnić opieki dziecku w lipcu prosimy o zgłoszenie tego faktu dyrekcji przedszkola)

Deklaracja do pobrania na naszej stronie internetowej    ( w informacjach DLA RODZICÓW -DOKUMENTY )   oraz   w przedszkolu u nauczycielek i dyrekcji.