Konkurs recytatorski 2018

Już po raz siódmy zorganizowaliśmy  się w naszym przedszkolu  Miejski Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków pt.,, W krainie wierszy".Każde lidzbarskie przedszkole miało możliwość wystawienia po 2 uczestników, wyłowionych w eliminacjach grupowych i przedszkolnych.

28 maja 2018r. o godz. 9.30 zgłosiło się 9 uczestników z 5 lidzbarskich przedszkoli. Oto oni:

1.Kamińska Kornelia -Przedszkole ,,Puchatek"

2.Królikowska Kinga- Przedszkole ,,Miś"

3. Zwierzyńska Laura-Przedszkole ,,Piąteczka"

4.Rysik Tymoteusz-Przedszkole nr 6 w ZSP

5.Sobolewska Lena- Przedszkole ,,Kubuś"

6.Głuchowska Zofia-Przedszkole ,,Piąteczka"

7.Macias Aleksandra-Przedszkole ,,Puchatek"

8. Kołodziejczyk Ewa-Przedszkole  nr 6 w ZSP

9.Gulbiński Igor -Przedszkole nr 6

Na widowni zasiedli nauczyciele i rodzice uczestników, których oceniało jury w składzie :

-pani B.Warcaba z Miejskiej Bibioteki Publicznej w Lidzbarku Warmińskim

-oraz pani A. Wojtowicz-Raszewska logopeda Szkoły Podstawowej nr 4 w Lidzbarku Warmińśkim. Dzieci pięknie przedstawiły wiersze polskich poetek i poetów o tematyce bliskiej ich zainteresowaniomi,  upodobaniom.Wszystkie też zostały nagrodzone wielkimi brawami , dyplomami i nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców Przedszkola nr 6 oraz sklep ,,Gama"na ul. Polnej.

Całość zakończył wspólny poczęstunek i sympatyczne rozmowy, podczas których dzieci obiecały, że będą brały udział w kolejnych edycjach naszego konkursu.

Z przedszkolnym pozdrowieniem organizator Maria Felenczak-wicedyrektor ds. przedszkola  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym.