Tablica multimedialna

W naszej placówce stawiamy na innowacyjność.Stale poszukujemy rozwiązań ,dzięki którym będzimy jeszcze lepiej  realizować naszą misję.

Przedszkole od niedawna wzbogaciło się o 2  tablice interaktywne , z których  korzystają dzieci.Współpracują one z internetem i projektorem mutimedialnym. Działają  jak duży ekran dotykowy i mogą być obsługiwane  za pomocą  wskaźnika  lub specjalnego pisaka.Można wyświetlać na nich zawartość komputera.Na wyświetlnym ekranie dziecko może pisać , notować, podkreślać  i zaznaczać.Tablice można wykorzystywać do nauki poprzez dotyk i zabawę.

Korzystanie z tablic dzieci traktują jak zabawę.Uczą się też pracy w grupie, czyli kluczowej umiejętności w późniejszym życiu.